U okviru 23. kola Prve lige RS, fudbaleri Rudar-Prijedora gostovali su u Bijeljini gdje su poraženi od domaćeg Radnika rezultatom 2:0.

Već na startu meča u 3. minuti domaći su poveli preko Vasića koji je pogodio sa preko 20 metara.

Prijedorčani su imali odličnu priliku za izjednačenje u 32. minuti ali je golman Mitrović odbranio udarac Demonjića.

U narednom napadu Bijeljinci su mogli udvostručiti prednost preko Došle ali je Pekija otklonio opasnost.

Igrala se 71. minuta kada je Despotović ubacio pred gol gostiju, kapiten Prijedorčana Pekija je zakačio loptu glavom, a ona je prevarila golmana Sekulića i odsjela u mreži za, ispostaviće se kasnije, konačan rezultat 2:0.

Radnik: Rudar-Prijedor 2:0 (1:0)