Fudbaleri Rudar-Prijedora doživjeli su drugi prvenstveni poraz.

U derbiju 11. kola Prve lige RS, na Gradskom stadionu u Prijedoru slavila je ekipa Laktaša rezultatom 1:0.

Pogodak vrijedan tri boda postigao je Babić u 59. minuti.

Tako je neslavno završio debi novog trenera Vuleta Trivunovića.

Ostaje da se vidi u nastavku šampionata da li je uprava kluba načinila pravi potez angažovanjem ovog stručnjaka.

Podsjećamo, nakon 8. kola ostavku je podnio dotadašnji trener Bojan Krulj iako je iza sebe imao šest pobjeda i dva remija i lidersku poziciju na tabeli.

Što se tiče subotnjeg duela, opšti je utisak da Rudar-Prijedor nije zaslužio poraz, ali strijelci domaće ekipe nisu bili raspoloženi pa je jedan pogodak odnio prevagu za goste iz Laktaša.

Ipak, mnoge je začudila odluka novog trenera da na klupi ostane najbolji igrač i strijelac Prijedorčana u dosadašnjem toku prvenstva Nikola Komazec koji je šansu dobio tek od 72. minuta susreta.

Na razočaranje domaće publike, ni on nije uspio pomoći da se izbjegne drugi uzastopni poraz.

Rudar-Prijedor: Laktaši 0:1 (0:0)