Novo razočarenje za fudbalere Rudar-Prijedora i njihove navijače.

U okviru 16. kola Prve lige RS, Prijedorčani su gostovali u Banjaluci kod Željezničar Sport Tima i odigrali su neriješeno 1:1.

Gosti su poveli pogotkom Branka Rosića koji je bio najprisebniji da zatrese mrežu nakon što je golman Tamidžija odbranio udarac Da Silve.

Vođstvom “rudara sa Sane” završeno je prvo poluvrijeme.

Nastavak je donio mnogo bolju igru domaćina koji je zasluženo stigao do izjednačenja.

Adonis Bilal je majstorski pogodio iz slobodnog udarca u 78. minuti i to u “golmanov ugao”.

Željezničar Sport Tim: Rudar-Prijedor 1:1 (0:1)

Banjaluka
Stadion: “Željezničar”
Sudija: Mladen Mirić (Bijeljina)
Strijelci: Bilal u 78. za Željezničar Sport Tim, Rosić u 43. minuti za Rudar-Prijedor
Žuti kartoni: Popara, Đogić, Blanuša, Čolić, Jević (Željezničar Sport Tim), Bilbija, Da Silva, Živanović (Rudar-Prijedor)