Prijedorski biciklisti, članovi BK “Kozara” ne prestaju da nižu odlične rezultate.

Na XCO GRAND PRIX na Kozari, Nikola Stojnić u Master B kategoriji, klubu je donio još jednu zlatnu medalju i vrijedne bodove.

Mlada nada Anđelo Vlasenko, na svojoj prvoj trci u karijeri, kao amater, osvojio je srebrnu medalju, a iza prvoplasiranog je kasnio manje od 20 sekundi.

Luka Džever i Milan Grujčić, takođe u amaterskoj kategoriji, zauzeli su dobro 5. i 6. mjesto.

Kadet Filip Tubin, u jakoj međunarodnoj konkurenciji, zauzeo je 5. mjesto i istovremeno drugu poziciju u poretku za Premijer ligu BiH.

Andrija Vujasinović je dobrom vožnjom uspio da se izbori za 7. mjesto u kadetskoj konkurenciji.

Ivan Dobrić je sa debitantskim nastupom na međunarodnoj trci UCI C1 kategorije, uspio izboriti 7. mjesto i svoje prve UCI bodove, tačnije 8 bodova za međunarodnu svjetsku rang listu.

Siniša Lukić u seniorskoj kategoriji, na ovogodišnjem izdanju trke, došao je do novih bodova i 11. mjesta.