Zgonjanin 7, Rosić 8 (Bataz -), Gojić 7, Panić 7, Krecelj 7, Grahovac 7 (Ratković -), Anđić 7,5, Jaćimović 7,5 (Zdjelar -), Nišić L 7 (Lazić Andrej –), Nišić Đ 7, Vračar 7
Trener: Velimir Stojnić

Tekstilac:
Lončar 5,5, Marić 5,5, Milanović 5,5 (Brus -), Trninić 5,5, Javorac 5,5, Jotić 5,5, Arsić 5,5, Ignjić 5,5, Grahovac 5,5, Maksić 5,5, Reljić 5,5 (Čudić 5,5)
Trener: Milan Stanivuković

Omarska se u punom sjaju vratila na pobjednički kolosijek i potvrdila da je poraz u Srpcu jednostavno bio samo posljedica prevelikog broja propuštenih prilika.

Utakmica protiv Tekstilca je najavljivana kao veliki derbi, ali smo na kraju vidjeli utakmicu u samo jednom smjeru.

Omarska je stvorila sijaset prilika, postigla četiri gola, a sa druge strane Tekstilac nije ozbiljnije ugrozio gol Omarske.

Mora se priznati, Tekstilac nije došao da se brani, došao je da se nadigrava, ali na terenu je postojao samo jedan tim, Omarska.

Tribine su ponovo bile pune i sve u svemu još jedna fudbalska rapsodija za navijače Omarske.

Omarska je povela u prvom napadu.

Panić je u svom stilu izmaltretirao odbranu gostiju po desnom boku, potom idealno centrirao, a Jaćimović glavom trese mrežu gostiju.

Taj pogodak je definitivno uticao na kompletnu utakmicu.

Gosti su prividno imali više loptu u nogama, ali samo je Omarska propuštala stopostotne prilike.

Možda su se neki navijači domaće ekipe i uplašili da će se ponoviti scenario iz Srpca, ali u finišu prvog poluvremena Omarska rješava utakmicu.

U 41. minutu nakon kornera koji je izveo Vračar, najviši u skoku je Rosić i glavom postiže drugi gol za Omarsku.

U poslednjim trenucima prvog poluvremena, nakon centaršuta Panić, golaman Lončar nespretno reaguje, lopta se odbija do Anđića koji postiže i treći gol, te se na odmor otišlo sa ubjedljivom prednošću Omarske od 3:0.

Definitivno, utakmice je riješena već nakon prvih 45 minuta i Omarska je mirno privela susret kraju.

U drugom poluvremenu viđeno je još nekoliko propuštenih prilika, a konačan rezultata postavio je Rosić u 79. minutu.

Idealno ga je proigrao Nišić, Rosić je utekao odbrani gostiju i rezantnim udarcem savladao golmana Tekstilca, te postavio konačnih 4-0.

Treba istaći da je u finišu za prvi tim debitovao mladi Lazić Andrej, od kojeg se u budućnosti mnogo očekuje.

Ovom pobjedom, Omarska se vratila na čelo prvenstvene tabele, a u sledećem kolu očekuje je pravi izazov protiv Proleteru u Tesliću