RESTORAN PAPA JOE PRIJEDOR: ODLIČAN NASTUP BENDA „PULSAR“ – FOTO
U bašti prijedorskog restorana Papa Joe nastavljene su odlične svirke i dešavanja ovog ljeta.
Nakon nekoliko odličnih muzičkih nastupa od početka ljetne sezone, protekle subote u ovom ugostiteljskom objektu je gostovao banjalučki bend “Pulsar”.
Kao i u svim drugim prilikama, atmosfera u prepoznatljivom ambijentu bašte restorana Papa Joe je bila odlična, a članovi “Pulsara” su napravili dobar štimung uz pop rock hitove za sve generacije.
U ovim vrelim ljetnim danima pravo mjesto za Vaš večernji izlazak, osvježenje uz kvalitetnu hranu i bogat izbor pića te odličnu muziku, svakako je restoran Papa Joe i njegova ljetna bašta.
Papa Joe je restoran internacionalne kuhinje u Prijedoru i kao takav postoji od juna 1999. Sam objekat postoji od 1905. godine i u njemu tradicija ugostiteljstva datira iz vremena Kraljevine Jugoslavije. Nalazi se u glavnoj ulici na završetku pješačke zone u jednom od najstarijih i najznačajnijih prijedorskih zdanja.
Enterijer restorana je kombinacija starobaroknog i modernističkog stila. Restoran Papa Joe je odlikovan sa 4 zvjezdice od strane Ministarstva za ugostiteljstvo i turizam.
Dobro došli u restoran Papa Joe i njegovu ljetnu baštu!
Tekst i foto – Aleksandar Drakulić – www.prijedordanas.com